Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğününün perde arkasında neler yaşandı?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğününün perde arkasında neler yaşandı?
Yayınlanma Tarihi: 16.05.2016 14:40 | Değiştirme Tarihi: 16.05.2016 14:41

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal önceki gün Cunda Adası'nda düzenlenen törenle evlendi. Düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal önceki gün Cunda Adası'nda hayatlarını birleştirdi. Ortunç Otel'de yapılan düğüne yaklaşık 300 davetli katıldı. Çift, nikah alanına düğün marşı ile girdi ve Ta Tragoudia Mou şarkısı eşliğinde konuklar arasından yürüdü. 

 

sinem kobal

Çift, ilk danslarını ise Fly to the Moon adlı şarkı eşliğinde yaptı. Kenan İmirzalıoğlu’nun şahitliğini Ahmet Sınav, Sinem Kobal’ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaptı. 

 

sinem kobal

Ortunç Otel'in plajına nikah töreni için özel bir platform kuruldu. Platform somon çiçeklerle süslendi. Kobal nikâh anında duvağıyla yüzünü kapattı ve imzalar atıldıktan sonra duvağını açtı. İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’dan "evet" yanıtını alınca eşinin elini öptü. Ünlü oyuncunun bu jesti konuklar tarafından büyük alkış aldı. 

 

kenan imirzalıoğlu

Gazetecilerin alınmadığı düğünde, nikahın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi. İmirzalıoğlu, “Çok şükür, Allah tamamına erdirdi. Buraya kadar geldiniz, iki gündür çok ciddi bir efor sarf ettiniz. Bunun farkındayız. O yüzden size ‘merhaba’ demek istedik” diye konuştu. 

Düğünde pasta kesiminin ardından İsmail Altunsaray sahneye çıktı. Ankara havalarını söylemek için sahneye gelen Altunsaray’dan Köprüden Geçti Gelin şarkısını isteyen Kenan İmirzalıoğlu  sayesinde ailenin en yaşlıları halay çekti.

İlker Kaleli Duman grubunun şarkısı "İçerim Ben Bu Akşam"ı seslendirdi. 

 

ilker kaleli

Kenan İmirzalıoğlu'nun babası ve annesi Mustafa-Yıldız İmirzalıoğlu düğün alanına birlikte geldi. 

Ezel ekibi oradaydı

 Kenan İmirzalıoğlu’nun “Ezel” dizisindeki rol arkadaşları ünlü oyuncuyu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Cansu Dere, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener ve Barış Falay da düğünün konukları arasındaydı. 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

19 Şubat’ta Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, törene el ele katıldı.

 

kıvanç tatlıtuğ

Engin Altan Düzyatan da eşi Neslişah Alkoçlar'la nikahtaydı.

 

engin altan düzyatan

 

Bergüzar Korel, Raşit Bağzıbağlı imzalı sırt dekolteli elbisesiyle gecenin en şık isimleri arasındaydı. 

 

bergüzar korel

Cansu Dere de kırmızı kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

 

cansu dere

Fahriye Evcen de sevgilisi Burak Özçivit'le el ele katıldı.

 

fahriye evcen