Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı! Ödedikleri ücret dudak uçuklattı!

İkinci bebeklerine kavuşmak için gün sayan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Emirgan'daki evlerinin bahçesi küçük olduğu için Zekeriyaköy'e taşındı. Oyuncu çiftin, yeni evleri için dudak uçuklatan bir rakam ödediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 11:23
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 11:23
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı! Ödedikleri ücret dudak uçuklattı!

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, altı yıl önce nikah masasına oturmuştu. 2020'de kızı Lalin'in dünyaya getiren Kobal, ikinci bebeklerine dört aylık hamile.

Evlendiklerinden beri Emirgan'da oturan oyuncu çift, taşınma kararı aldı. Çünkü bahçelerinin iki çocuk için küçük kalacağını düşündüler.

Kenan İmirzalıoğlu, istediği büyüklükte bir evi Zekeriyaköy'de buldu. Bu konuda semtte oturan arkadaşı Aras Bulut İynemli de kendisine yardımcı oldu.

İKİ GÜN SÜRDÜ 

Posta gazetesinden Ali Keser'in haberine göre; önceki gün Emirgan’daki evin önü çok hareketliydi. Bir kamyon geliyor, başkası gidiyordu. İmirzalıoğlu ve ailesinin evlerini taşıması iki gün sürdü.

Büyük boydaki araçlar dar sokaklara giremedi ve taşıma kamyonetlerle gerçekleşti. Çift, taşınma bitene kadar başka bir eve geçti ve sonrasında yerleşme çalışmaları başladı.

32 MİLYON TL! 

Zekeriyaköy’e taşınma telaşı yaşayan Kenan İmirzalıoğlu (47) ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal'ın (34), yeni evleri için 32 milyon TL ödediği iddia edildi.

İlgili Sayfalar: Magazin