Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kenan İmirzalıoğlu rezervasyonunu iptal etti

Kenan İmirzalıoğlu rezervasyonunu iptal etti

Kara Sevda dizisinde rol alan Uğur Arslan'ın sahneye çıkacağı mekana rezervasyon yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, acı haberler üzerine programını iptal etti.

01.12.2016 21:00

Burak Özçivit, önceki gece Beyoğlu’nda bir mekanda sahne alan yakın arkadaşı Uğur Arslan’ı dinlemeye geldi.

SMekan çıkışı oldukça yorgun görünen oyuncu, kendisini bekleyen gazetecilere, "Arkadaşlar malum olaylardan dolayı çok üzgünüm. Allah evlatlarını kaybeden ailelere sabır versin. Kötü haberler üst üste geldi. Erdal ağabeyimizi de kaybettik, onun da mekanı cennet olsun" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Arslan’ın çok yakın arkadaşı olduğunu ve onu kıramadığını belirten oyuncu, kendisini bekleyen aracına bindi. Ancak yakışıklı oyuncuyu fark eden hayranları, İstiklal Caddesi’nde aracın önünü keserek selfie yapmaya çalıştılar. Hayranlarının bu isteğini geri çeviren Burak Özçivit, hızla oradan uzaklaşırken, araç girişinin yasak olduğu caddeye aracını sokması dikkatlerden kaçmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Rezervasyonunu iptal etti
Uğur Aslan’ın konsere gelmek için rezervasyon yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, telefonla mekan yetkililerini arayarak, dün Sabah yaşanan talihsiz kazada hayatını kaybeden Erdal Tosun’a çok üzüldüğünü, böyle bir günde gelemeyeceğini belirterek rezervasyonunu iptal ettirdi.

Yorumlar | 0
üye profil