Kenan İmirzalıoğlu'ndan dikkat çeken evlilik açıklaması: Tam zamanında...

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu bir dergiyle çok samimi açıklamalarda bulundu. Özel hayatıyla ilgili konuşan ünlü oyuncu "Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2021 09:38
Değiştirme Tarihi: 04.01.2021 09:38
Kenan İmirzalıoğlu'ndan dikkat çeken evlilik açıklaması: Tam zamanında...

Kenan İmirzalıoğlu, Esquire dergisine röportaj verdi. Hem mesleğini, hem eşi Sinem Kobal’ı, hem de ekimde dünyaya gelen kızı Lalin’i anlattı.

Kenan İmirzalıoğlu “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” dedi.

Empati yeteneğinin arttığını söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” diye konuştu.

46 yaşındaki oyuncu, 2016’da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söyledi: “Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı”

Kendini sıkışmış hissettiği anlarda Kaz Dağları'na çıktığını söyleyen İmirzalıoğlu, “Hocalardan tarih ve felsefe dersleri almak istiyorum" dedi.

Geçtiğimiz günlerde hastaneye rutin kontrole gittiklerini belirten Kenan İmirzalıoğlu, “Lalin’in aşısı vardı, onu yaptırdık” demişti.

Öte yandan hastane çıkışı görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal’ın çantasını taşıması takdir topladı. Ünlü çift 14 Mayıs 2016'da Cunda'da dünyaevine girmişti. Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer, Özge Özpirinççi, Burak Özçivit - Fahriye Evcen, Berguzar Korel ve Barış Falay davetliler arasındaydı.