Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kenan İmirzalıoğlu Kısıklı'da halka seslendi

Kenan İmirzalıoğlu Kısıklı'da halka seslendi

Kenan İmirzalıoğlu İstanbul Kısıklı'daki demokrasi nöbetine katıldı, halka seslendi. Ünlü oyuncu yaptığı konuşmayla hem polise hem askere “Gururumuzsunuz, varlığınız bize kuvvet veriyor” diye seslendi.

27.07.2016 09:05

Darbe girişiminin, 10’uncu gününde de ‘Demokrasi Nöbeti’ devam ediyor. Önceki akşam İstanbul Kısıklı Meydanı’ndaki nöbette vatandaşlarla birlikte Egemen-Beyhan Bağış, Kenan İmirzalıoğlu, Mert Kılıç, Zeynel Abidin Erdem, Züleyha, Bülent Serttaş, Aslı Hünel, Ferman Toprak, Kutsi ve Merve Sevi gibi ünlüler de yer aldı. 

kenan imirzalıoğlu halka seslendi 

Kenan İmirzalıoğlu vatandaşların yanı sıra özel hareket polislerinin de büyük ilgisiyle karşılaştı. Bol bol fotoğraf çektiren ünlü oyuncu, özel harekat polislerine, “Sizler de, şerefli askerlerimiz de bizlerin gururusunuz. Varlığınız bize kuvvet veriyor, bunu unutmayın” diyerek moral verdi.

kenan imirzalıoğlu halka seslendi

Vatan'da yer akaln habere göre, İmirzalıoğlu yaptığı konuşmada “Hepinizden Allah razı olsun. Bu hain girişime ilk dakikalarından itibaren dik bir duruş sergileyerek vatanımıza, bayrağımıza sahip çıktınız. Kahraman demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
selin gün 2 yıl önce
yaaa ne yaparsa yapsın biz bu mirzalıyı sevmiyoruzzz. yaa mankenleri oyuncu yaptılar bide sanki çok önemli oyuncuymuş gibi davranıyorlar