Kenan İmirzalıoğlu: İkincisinde Leyla’ya dayanamadık

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) içerisinde bulunan Türk Telekom Opera Salonu’nun açılışı önceki akşam gerçekleştirildi. İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Kenan İmirzalıoğlu da açılıştaydı. Ünlü oyuncu, Leyla'nın kime benzediğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 19.05.2022 12:11
Değiştirme Tarihi: 19.05.2022 12:11
Kenan İmirzalıoğlu: İkincisinde Leyla’ya dayanamadık

Ünlüler dünyasının gözde çiftlerinden olan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz yıl ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çift, kızlarına  'Lalin' adını vermişti.

Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris'te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün "Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız" diyen oyuncu çiftin kısa süre sonra  bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

Kobal, geçtiğimiz aylarda "İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?" sorusuna, "Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum" cevabını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, "Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim" demişti.

KARNI BURNUNDA POZUNU PAYLAŞTI

Anneler Günü'nde de sürpriz bir paylaşım yapan Sinem Kobal, doğuma günler kala yeşil elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Güzelliğiyle hayran bırakan Sinem Kobal'ın Anneler Günü paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı olmuştu.

SİYAH-BEYAZ AİLE POZU

Kobal, geçtiğimiz hafta eşi ve kızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

İKİNCİ KEZ ANNE-BABA OLDULAR

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, ikinci kez anne-baba oldu. Bir kızları daha olan çift, sabah 06:00 sularında dünyaya gelen bebeklerine Leyla adını verdi. Sinem Kobal ve bebeğinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) içerisinde bulunan Türk Telekom Opera Salonu’nun açılışı önceki akşam gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla gerçekleşen açılışta iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda isim yer aldı. Geceye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, şarkıcı Alişan, teknik direktör Yılmaz Vural ve eşi İsmet Vural, eski futbolcu Tümer Metin katıldı. Açılış gecesinde İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Cengiz Özkan, Dilek Türkan ve Mazhar Alanson sahne aldı.

HASTANEDEN ÇIKIP AÇILIŞA GELDİ

İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ı hastanede bırakıp açılışa geldi. Sinem Kobal ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten İmirzalıoğlu, “Çok güzel bir duygu. Sanki insanın daha önce yaşamadığı, hissetmediği bir alan açılıyor. Hem kalbinde hem beyninde. O değişimi kendimde de görüyordum” diye konuştu. İmirzalıoğlu, “İsme nasıl karar verdiniz?” sorusuna “Leyla ismini en başından beri düşünüyorduk. Sonra ilkinde Lalin galip geldi. İkincisinde Leyla’ya dayanamadık. Sevdiğimiz bir isimdi” diye yanıt verdi.

"LEYLA BANA BENZİYOR"

Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini şöyle ifade etti: “Leyla biraz daha babaya yakın gibi. Koyu görünüyor ama çok değişiyorlar. Lalin de ilk başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın ilk hali annesinin de söylediği gibi bana benziyor.”

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin