Kenan Doğulu'dan dikkat çeken açıklama! "Bu kadar basitmiş gibi..."

Oyuncu Beren Saat ile boşanacakları iddia edilen Kenan Doğulu, önceki akşam Bebek Şenliği festivalinde sahne aldı.

Yayınlanma Tarihi: 17.06.2019 10:04
Değiştirme Tarihi: 17.06.2019 10:04
Kenan Doğulu'dan dikkat çeken açıklama! 'Bu kadar basitmiş gibi...'

 Kenan Doğulu, muhabirlerin boşanma iddialarıyla ilgili soruları karşısında, “Benim tarzımı biliyorsunuz. O yüzden bu özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayı tercih etmeyeceğim. Hiçbir zaman da cevap vermeyeceğim bu sorulara” dedikten sonra arabasına binerek evinin yolunu tuttu.

Habertürk'ün haberine göre; Kenan Doğulu, önceki akşam Bebek Şenliği festivalinde sahne aldı. Geçen seneki konserinin büyük beğeni toplamasının ardından yoğun istek üzerine ikinci kez festivalde sahne alan Doğulu, Boğaz'da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

"ÇOK GÜZELDİ"

Kenan Doğulu, konser sonrasında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Keyifli olduğu görülen şarkıcı, muhabirlere konserle ilgili, “Çok güzeldi. Herkes eğlendi parklarda bahçelerde” dedi.

"HİÇBİR ZAMAN BU SORULARA CEVAP VERMEYECEĞİM"

Oyuncu eşi Beren Saat ile boşanacakları iddia edilen Kenan Doğulu, muhabirlerin soruları karşısında, “Benim tarzımı biliyorsunuz. O yüzden bu özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayı tercih etmeyeceğim. Hiçbir zaman da cevap vermeyeceğim bu sorulara” dedikten sonra arabasına binerek evinin yolunu tuttu.