Kenan Doğulu'dan çok konuşulacak itiraf: Beren'e 16 kez evlilik teklifi ettim, 6 kez yüzük aldım

Bir dönem evlerini ayırdıkları konuşulan ve boşanmanın eşiğinden dönen Kenan Doğulu ile Beren Saat çifti, aşklarını doludizgin yaşıyor. Sorunları geride bırakan ünlü çift, son dönemde yaptıkları mutluluk paylaşımlarıyla da konuşuluyor. Gecce'nin haberine göre, aşkını her fırsatta dile getiren Kenan Doğulu'nun Beren Saat'e tam 16 kez evlilik teklifi yaptığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 13:51
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 13:51
Kenan Doğulu'dan çok konuşulacak itiraf: Beren'e 16 kez evlilik teklifi ettim, 6 kez yüzük aldım

Sevilen sanatçı Kenan Doğulu ve Beren Saat, evliliklerindeki sorunları aştı. Şimdilerde ise evliliklerini dolu dizgin sürdüren çiftten Doğulu, Beren Saat'e olan aşkını haykırdı.

Evliliklerindeki sorunları aşarak yeniden birleşen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, ilişkilerini sessizce yaşamaya devam ediyor. Gecce’nin haberine göre, her fırsatta eşine olan aşkını dile getiren Doğulu, bu kez ses getiren itiraflarda bulundu.

16 KEZ EVLENME TEKLİFİ ETMİŞ

Eşi Beren Saate tam 16 kez evlilik teklifinde bulunduğunu, 6 kez de yüzük aldığını söyleyen Doğulu, “Eşim gittikçe zenginleşen bir botanik bahçesi gibi. İçinde çeşit çeşit çiçekler açıyor. Ona her sabah yeniden aşık oluyorum. Aynı evde, ayrı odalarda birbirimize şiirler yazıyoruz” dedi.