Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Keith Urban'dan Nicole Kidman'a sürpriz fotoğraf

Keith Urban'dan Nicole Kidman'a sürpriz fotoğraf

Evliliklerinin 10'uncu yılını kutlayan ünlü aktris Nicole Kidman'a eşi country müzisyeni Keith Urban'dan bir sürpriz geldi.

27.06.2016 10:08

Oyuncu Nicole Kidman ve country müzisyeni Keith Urban, evliliklerinin 10'uncu yılını kutladı. 2006 yılında Sydney'de evlenen 49 yaşındaki Kidman ile dört Grammy ödüllü 48 yaşındaki Urban, evlilik yıldönümlerini sosyal medya paylaşımlarıyla kutladı.

 

 

Urban, eşine sürpriz yaparak tanıştıklarından birkaç dakika sonra çekilen ilk fotoğraflarını paylaştı. 2005 yılında Los Angeles'ta düzenlenen G'Day etkinliğinde çekilen fotoğrafın altına Urban, 'tanıştıktan dakikalar sonra çekilen ilk fotoğrafımız' notunu yazdı. Fotoğrafta Kidman'ın ilk görüşmesinde Urban'dan pek de etkilenmemiş görünmesi magazin basınında esprili yorumlara da neden oldu. 

 

'HAYATIMIN BAŞLADIĞINI HİSSETMİŞTİM'

Keith Urban'ın paylaştığı bu fotoğraf üzerine magazin basını 'Nicole pek de etkilenmiş görünmüyor, daha ziyade birini yiyecek gibi duruyor' şeklinde esprili yorumlar yaptı.
Geçen ay ünlü talk show sunucusu Ellen DeGeneres'in programına katılan Urban, 'Geçenlerde birisi Nicole ile tanışınca hayatımın değişip değişmediğini sordu. Sanırım bu benim için değişimden ziyade bir başlangıçtı' diyerek karısına hala ne kadar aşık olduğunu gözler önüne serdi.

 

Tom Cruise ile 11 yıllık evliliğinin ardından 2001 yılında boşanan Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman'ın Keith Rose ile olan evliliğinden Sunday Rose ve 2010'da taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya gelen Faith Margaret adında iki kızı bulunuyor. Kidman, Tom Cruise ile olan evliliği sırasında da Isabella Jane ve Connor Anthony adında iki çocuğu evlat edinmişti. 

 

Yorumlar | 0
üye profil