Kayseri'de Rus bakıcı dehşeti: Skandalı gizli kamera ortaya çıkardı... 'Tuvaletini yapmaması için...'

83 yaşındaki Gümüş Bozkurt, Kayseri'de olduğu menisküs ameliyat sonrası hastanede enfeksiyon kaparak yatalak hale geldi. Bozkurt'un torunu Kübra Kolkıran ise koronavirüse yakalanarak ailesine ve teyzelerine virüsü bulaştırdı. Gümüş Bozkurt tek başına yaşadığı için torunu ve çocukları onun yanına gidemedi bu süreçte. Yurt dışındaki tanıdıklarının tavsiyesiyle Rus uyruklu Maya Karimova'yı bakıcı olarak tutan aile, hayatlarının en büyük kabusuyla karşı karşıya kaldı. Rus bakıcının, yaşlı kadını, ağzını yastıkla kapatıp dövdüğü, tuvaletini yapmaması için aç bıraktığı ortaya çıkan Rus Bakıcı Maya Karimova'nın yaşlı kadının sesinin çıkmaması için yüzüne yastık ve yorganla bastırarak dövdüğü ve ilaçlarını vermediği ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 09:45
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 09:45
Kayseri'de Rus bakıcı dehşeti: Skandalı gizli kamera ortaya çıkardı... 'Tuvaletini yapmaması için...'

Bozkurt'un çocukları, telefonla görüntülü olarak aradıklarında, "Anneniz çok iyi. Yemeklerini yiyor" yanıtları veren Karimova, karantinalarının bitmesinin ardından da bir süre daha eve gelmemelerini hastalığı tamamen atlatıp öyle gelmelerini söyledi.

EVE DÖNDÜKLERİNDE ANNELERİNİ TANIYAMADILAR

Haber ile ilgili metin girin!.

15 gün sonra eve giden çocukları, Gümüş Bozkurt'un 15 kilo verdiğini ve adeta iğne-ipliğe döndüğünü gördü. Bakıcının tatlı diline inanan aile, Gümüş Bozkurt'un hiç konuşmamaya başladığını ve çok zayıfladığını görünce şüphelendi. Bunun üzerine Kübra Kolkıran eve kamera yerleştirince, korkunç gerçek ortaya çıktı.

YASTIKLA BOĞMAYA KALKIŞMIŞ

Yaşadıklarını anlatan Kübra Kolkıran, "Kamera görüntülerinde, anneannemin yatarken belirli aralıklarla sağa sola çevirmesi gerekirken, bunların hiçbirini yapmadığını ve sürekli telefonda sevgilisi ile konuştuğunu gördük. Bu görüntüleri izleyince işine hemen son verdik.

Haber ile ilgili metin girin!.

Teyzem anneannemin altını değiştirince morlukları fark etti. Anneannem bakıcının ayrıldığını anlayınca tekrar yemeye içmeye ve konuşmaya başladı ve bize bakıcı kadının korkusundan konuşamadığını belirterek, "Komşular sesimi duymasın diye ağzımı yastık ve yorganla kapatıyordu.

Beni kaldırıp kaldırıp yatağa çarparak dövüyordu. Sıkıca tutup yumruk atıyordu. Tuvaletimi yapmayayım diye aç bırakıyordu" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

15 gün boyunca kalp ilaçlarını vermemiş. Evde rahat olabilmek için sürekli uyku ve sinir hapı vermiş. Eziyet olsun diye sabaha karşı saat 4'te banyo yaptırıyormuş.

Haber ile ilgili metin girin!.

SUSUZ KALDIĞI İÇİN KAN GELDİ

Bacaklarını morartmış. Anneannem susuz kaldığı için idrarından kan geldi. Az daha böbrekleri iflas edecekmiş. Şikayetçi olduk. Anneanneme virüs bulaştırmayalım, zarar vermeyelim derken istemeden daha büyük zarar vermişiz. Kimse annesini yalnız bırakmasın. Maya Karimova'yı tavsiye eden tanıdıklarımız böyle bir sorun yaşamadıklarını ancak kendi hastalarının da aniden kalp krizinden öldüğünü söylediler" dedi. (Kaynak: SABAH)

Haber ile ilgili metin girin!.
 

İlgili Sayfalar: Magazin