İşte Kayahan'ın sevenlerinden son isteği

Bu sabah yaşamını yitiren ünlü sanatçı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşmuştu.

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2015 10:17
Değiştirme Tarihi: 03.04.2015 12:29
İşte Kayahan'ın sevenlerinden son isteği

Beşiktaş Belediyesi’nin organize ettiği 14 Şubat Sevgililer Günü özel konserinde kanser tedavisi gören Kayahan sahneye çıkmıştı.

Barbaros Meydanı’nda gerçekleşen konserde sanatçı, 14 yıl aradan sonra Nilüfer’le aynı sahneyi paylaşmıştı.  Kayahan’ın ‘Geceler’ adlı şarkısıyla sahneye çıkan Nilüfer, sahneye sanatçının eşi İpek Açar’ı davet etmişti.

Açar, ‘Seninle Herşeye Varım Ben’ isimli şarkıyı seslendirirken Kayahan, sahneye kızları Beste ve  Aslı’nın kollarında çıkmıştı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

'Hakkınızı helal edin'

Sırasıyla ‘Gönül Sayfam’ ve ‘Yemin Ettim’ gibi unutulmaz bestelerini eşiyle yorumlayan Kayahan o gün kendisi için sahneye konulan koltukta oturdu. Sanatçı, “Benden size hakkım helal, siz de hakkınızı helal edin. Yakında daha rahat kalkacağım günler olacak. Hayal edin, hayal ettiğiniz sürece yaşarsınız” sözleriyle duygusal anların yaşanmasına neden oldu, gözyaşları aktı... Telif hakları yüzünden 14 yıldır küs olan Kayahan ve Nilüfer, hayranlarının önünde birbirlerine sarıldı ve sevilen şarkılarını yıllar sonra kol kola söyledi.

Böyle veda etmişti

 Kayahan sahneden ayrılmadan önce “Beşiktaş Allah'a ısmarladık. Şampiyonluklar diliyorum. Hakkımızda hayırlısı neyse o gelsin başımıza” diyerek konser alanındakilerle vedalaşmıştı.