Katy Perry’den şoke eden sözler! "İntiharın eşiğine geldim..."

Anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Katy Perry'den şoke eden sözler geldi. Orlando Bloom ile birlikteliğinden ilk çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan güzel şarkıcı, bir dönem intiharın eşiğine geldiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 13:10
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 13:10
Katy Perry’den şoke eden sözler! 'İntiharın eşiğine geldim...'

Orlando Bloom ile birlikteliğinden ilk çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan güzel şarkıcı Katy Perry, verdiği röportajda şoke eden ifadeler kullandı. Bir dönem Orlando Bloom ile yaşadığı ayrılık sonrası intiharın eşiğine geldiğini belirten Katy Perry ilginç açıklamalarda bulundu.

İşte Katy Perry'nin o açıklamaları;

"RESMEN ÇÖKTÜM"

“Kariyerim yukarı doğru giderken yaşadığım düşüş kelimenin tam anlamıyla beni ortadan ikiye böldü. Şimdi kızımın babası olacak erkek arkadaşımla da o dönem ayrıydık. Sonra yeni albüm heyecanı yaşadım ama bu onaylama da bana iyi gelmedi ve bu yüzden çöktüm”

“İNTİHARI DÜŞÜNDÜM…”

O dönemde intiharı düşündüğünü de söyleyen Katy Perry, “Umut, Tanrı ile ilişkimden dolayı her zaman bir seçenek oldu. Benden daha büyük bir şeyin beni bir amaç uğruna yarattığını ve tek kullanımlık olmadığımı, yaratılan her insanın bir amacı olduğunu düşünerek umudumu yitirmedim” dedi.