Katie Price yatak odası paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu!

Ünlü İngiliz model Katie Price sosyal medya adresi Instagram üzerinden paylaştığı yatak odası görüntüleriyle sosyal medyayı salladı. Sevgilisiyle birlikte yatak odasında müstehcen paylaşımlar yapan ünlü model dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 14:32
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 14:32
Katie Price yatak odası paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu!

Sosyal medyayı aktif kullanan Ünlü İngiliz model Katie Price paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam eden isimler arasında yer alıyor. Sevgilisiyle birlikte yatak odasında samimi pozlar veren Katie Price'ın paylaşımları dikkat çekti.

İngiliz model Katie Price geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Kris Boyson'un suçlamalarıyla gündeme gelmişti. Boyson ilişkileri sırasınca Katie'nin üç erkekle cinsel ilişkiye girdiğini açıklamıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Price bu suçlamalardan sonra açıklama yaparak yeni ilişkisinde mutlu olduğunu ve aynı hataları yapmayacağını söylemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Price ve yeni sevgilisi Carl Woods gece yarısı yatak paylaşımlarıyla olay oldu. Ünlü çift yatakta sıcak dakikalar yaşadı. Katie Price sevgilisini o kadar ateşli öptü ki bu anlar takipçilerini çok rahatsız etti.

Price ve Woods gelen yorumları umursamadı. Aşk sarhoşu olan ikili şu sıralar çok mutlu ve ileride çocuk yapmayı planlıyorlar.