Katie Price hapse girmesine sayılı gün kala estetik yaptırmak için Türkiye’ye geliyor

İngiltere’nin magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismi Katie Price, estetik operasyon yaptırmak için yine Türkiye’yi seçti. Daha önce de estetik operasyon yaptırmak ve tatil için çok kez Türkiye’yi ziyaret eden Price’ın, önümüzdeki hafta görülecek olan mahkemesine rağmen böyle bir karar almış olması endişe yarattı.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2021 14:37
Değiştirme Tarihi: 10.12.2021 14:38
Katie Price hapse girmesine sayılı gün kala estetik yaptırmak için Türkiye’ye geliyor

İngiliz şarkıcı, eski model ve reality show yıldızı Katie Price, bir kez daha estetik yaptırmak için Türkiye’ye gelmeyi planlıyor. 43 yaşındaki magazin figürü Price’ın bu planı, alkollü araba kullanmaktan yargılandığı mahkemeye çıkmasına kısa süre kalmış olması nedeniyle eleştirildi.

Ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde Sussex’teki evinin yakınında araba kazası yapmış ve uyuşturucu etkisi altında olduğunu itiraf ederek rehabilitasyon tedavisi görmüştü. Hapse girme olasılığı bulunan eski model, 15 Aralık’ta görülecek olan davada kendisini bekleyen kararı öğrenecek.

The Sun gazetesine konuşan kaynak, kendisinin son estetik operasyonlarından memnun olmadığını, kalçasının fazla büyük göründüğünü ve bu nedenle silikonlarını çıkarttırmak istediğini, ayrıca daha çok liposuction (yağ aldırma) yaptırmak istediğini söyledi. Price’ın gazeteye konuşan yakını “Herkes onun çok büyük bir hata yaptığını düşünüyor, önümüzdeki hafta hapse girebilir ama o işin ciddiyetinin farkında değil.” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Beş çocuk annesi Katie Price, geçtiğimiz yaz yine Türkiye’ye gelerek tüm vücuduna liposuction yaptırmış, göz ve dudaklarını kaldırtmış, gıdı aldırmış ve kalçasına yağ enjekte ettirmişti. Price, acı verici operasyonlara rağmen estetik için tekrar bıçak altına yatmaktan çekinmediğini de itiraf etmişti.

İlgili Sayfalar: Magazin