Kate Moss evlenmek için boşanmayı bekliyor

Kate Moss evlenmek için boşanmayı bekliyor

Dünyaca ünlü 42 yaşındaki top model Kate Moss ve The Kills grubunun solisti eşi Jamie Hince’in uzun zaman önce gözlerden uzak bir şekilde boşandıkları iddia ediliyor. İddiaya göre Moss, 28 yaşındaki sevgilisiyle evlenebilmek için boşanma işlemlerinin tamamlanmasını bekliyor.

Dünyaca ünlü 42 yaşındaki top model Kate Moss ve The Kills grubunun solisti eşi Jamie Hince’in uzun zaman önce gözlerden uzak bir şekilde boşandıkları iddia ediliyor. 2011’in temmuz ayında aralarında Naomi Campbell, Bryan Ferry, Sadie Frost gibi pek çok ünlü ismin katıldığı görkemli bir törenle evlenen Moss ve Hince’in evliliği 4 yıl sürmüş, ikili 2015’in temmuz ayında ayrıldıklarını açıklamıştı.

 

 

Kate Moss ve James Hince’in uzun zaman önce boşanma işlemlerini tamamladıkları ve bunu basına yansıtmamak için aralarında sessiz sedasız anlaştıkları öne sürüldü.

 

DİZLERİNİN ÜZERİNE ÇÖKEREK EVLENME TEKLİF ETTİ

 

The Sun, Moss’un boşanma işlemlerinin tamamlanmasının ardından uzun zamandır birlikte olduğu 28 yaşındaki sevgilisi Nikolai von Bismarck ile evleneceğini yazdı. The Mirror’a konuşan bir başka kaynak ise, ikilinin Venedik’te geçirdikleri romantik tatil sırasında Bismarck’ın dizlerinin üstüne çökerek Moss’a evlenme teklif ettiğini ve çiftin evlenmek için Moss’un boşanmasını beklediklerini söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda Kate Moss’un genç sevgilisini tekme tokat döverek evinden attığı haberleri de gündemi meşgul etmişti.

 

Kate Moss, sevgilisini tekme tokat dövdü

42'lik Kate Moss'a 18'lik sevgili

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 10:19:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin