Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Karşınızda en kötü Justin Bieber!

Karşınızda en kötü Justin Bieber!

İngiltere'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen V Festival kapsamında Justin Bieber, Sia ve Rihanna sahne aldı. Bieber'in fanatik hayranları şimdiye kadar ki en kötü performansını gerçekleştirdiğini söyledi.

22.08.2016 08:24

İngiltere'de her yıl geleneksel olarak Chelmsford Hylands Park'da düzenlenen festivalin ilk gün konuğu Justin Bieber'dı. 22 yaşındaki sanatçı hayranlarını sahnede hayal kırıklığına uğrattı. Sahnede playback şarkılarını söyleyen, ardından dudak senkronizasyonunu belirgin bir şekilde kaçıran genç şarkıcının hayranları öfkelerini Tvvitter üzerinden dile getirdi. Konserden bir gece önce Londra'nın en ünlü kulüplerinden birinde partileyen ve oldukça akşamdan kaldığı belli olan Bieber, ayakta durmakta zorlanıyordu ve adeta kariyerinin en kötü konserine imza attı. Ilatta konser arasında, "Saygılı İngiliz hayranlarıma sahte bir şey söyleyemiyorum, itiraf etmem gerekirse biraz akşamdan kalmayım" dedi. 

Festival kapsamında Shropshire VVeston Park'da ise Rihanna sahnedeydi. Deri korsesi ve yüksek belli pantolonu ile oldukça seksi görünen şarkıcı, sahneye tam saatinde çıktı. Keza o da ANTİ turnesi kapsamında sahneye geç çıktığı için birçok festival alanında 'Yuh'lanmıştı. Dansları ve muhteşem sesi ile Rihanna ise sağlam bir performans ortaya koydu. Festivalin bir başka konuğu ise Şia'ydı. Şia'nın tüm gözünü kapatan peruğu ile sahneye nasıl çıktığı merak uyandırıyordu.Şia'nın sahneye asistanlarının yardımı ile çıktığı ise objektiflere takıldı ve ortaya eğlenceli kareler çıktı. 

İngiltere'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen V Festival kapsamında Justin Bieber, Sia ve Rihanna sahne aldı. Bieber'in fanatik hayranları şimdiye kadar ki en kötü performansını gerçekleştirdiğini söyledi  

Yorumlar | 0
üye profil