Kardeş Çocukları Savaş'ın yeni sevgilisi haremin çekici cariyesi çıktı!

Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden Kardeş Çocukları'nın asi delikanlısı Savaş karakterine hayat veren Berkay Hardal'ın yeni sevgisi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin hareminden çıktı. İkili şu sıralar aşklarını gizli gizli yaşıyor.

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2019 12:38
Değiştirme Tarihi: 30.07.2019 12:38
Kardeş Çocukları Savaş'ın yeni sevgilisi haremin çekici cariyesi çıktı!

Farklı senaryosu ile daha ilk bölümden Star TV'nin fenomen dizileri arasına giren Kardeş Çocukları kadrosuna dahil olan ve Savaş Ekim karakterine başarılı bir şekilde hayat veren yakışıklı oyuncu Berkay Hardal gönlünü yine bir güzele kaptırdı.

Dizinin sezon finali yapmasını fırsat bilen genç oyuncu soluğu tatilde, Muğla'da aldı. Şu sıralar aşklını gözlerden uzak ve gizli gizli yaşamayı tercih eden Hardal'ın sevgilisi ise yine tanınan biri! Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif rolüyle ekran hayatına başlayan Dilan Telkök.

Haber ile ilgili metin girin!.

Son olarak TRT1'in Halka dizisinde İrem karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Dilan Telkök yanı zamanda sosyal medya fenomi. İkilinin dolu dizgin bir aşka yelken açtığı ve aşklarını sır gibi sakladığı ise magazin basınının gündeminde.

İlk olarak İstanbullu Gelin'de Boran'ların en küçük oğlu Murat karakteri ile tanınan ve kısa sürede yakışılığı ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Berkay Hardal, aşk hayatı ile gündemde kalmayı başarıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Berkay Hardal'ın bir önceki sevgilisi de oyuncuydu. İstanbullu Gelin dizisi setinde tanıştığı rol arkadaşı Hira Koyuncu ile 2 yıl dolu dizgin bir aşk yaşayan Berkay Hardal 2018 yılında ayrıldığını ilişkinin bittiğini açıklamıştı.

(Medya Faresi)