Karan bebek daha 40'ı çıkmadan milyoner olacak!

Hem Türkiye'de hem de Orta Doğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Fahriye Evcen'le eşi Burak Özçivit'in şöhreti oğulları Karan'a da sıçradı.

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2019 15:10
Değiştirme Tarihi: 08.05.2019 15:11
Karan bebek daha 40'ı çıkmadan milyoner olacak!

Magazin dünyasının gözde çifti, doğumdan önce oğulları adına Instagram hesabı açmıştı. Minik Karan'ın sosyal medya hesabı kısa sürede yüz binlerce takipçiye ulaştı.

Fahriye Evcen'in yöneteceği hesapta henüz bir paylaşım yapılmamasına rağmen Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinden 142 bin kişi Karan'ı takip etmeye başladı.

Bunun üzerine de Dubai'deki bir sosyal medya şirketi harekete geçti. Medya şirketi, iddiaya göre çifte oğullarının sosyal medya hesabının yönetimini kendilerine devretmesi ve hesabın tüm haklarını alma karşılığında 300 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) teklif etti.

Henüz teklifi değerlendirme aşamasında olan ikilinin Karan'ın sosyal medya hesabı için nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Bu arada geçen günlerde de Özbekistan'da bir toplu konut projesinin reklam yüzü olan Özçivit'e şirket tarafından Karan adına 800 bin liralık ev hediye edilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.