'Kara Sevda'da rekor kıran tango

'Kara Sevda'da rekor kıran tango

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı 'Kara Sevda'nın yeni bölüm tanıtımı rekor sayıda izlenme oranına ulaştı.

Burak Özçivit ve Melisa Aslı Pamuk'un nefes kesen tango performansının ekrana geldiği 'Kara Sevda' tanıtımı, kısa sürede 1 milyon 600 bin kişi tarafından izlendi. Tanıtımda; 'Kemal'in, 'Nihan'dan intikam almak için çıktığı yolda 'Asu' ile yakınlaştığı anlar büyük merak uyandırdı.

BAMBAŞKA BİR KEMAL
Kara Sevda’nın yeni bölümünde; 'Nihan', yaşadıklarının ardından, kızı Deniz için Emir ve Kemal’e karşı tek başına bir savaş başlatır. 'Ozan’ın ve babasının mezarlarını ziyaret eden Nihan, acı dolu geçmişi ile bir kez daha yüzleşerek, bir kez daha intikam yemini eder. Emir’in tehditlerine bu kez boyun eğmemek ve kızını Emir’den korumak için her şeye yeniden başlamaya karar veren Nihan, Emir’e en büyük darbeyi vuracak tehlikeli bir plan yapar. Kemal’in, Deniz’le ilgili gerçeği öğrenmesini engellemek için Emir’le evcilik oyunu oynamak zorunda kalan Nihan, ilk  zorlu sınavıyla karşılaşır.

Cezaevinden çıktığından beri intikam ateşiyle kavrulan Kemal, Emir’e hiç beklemediği bir oyun oynar. Kemal’in intikam hırsı en yakınındaki Leyla'yla bile arasındaki bağları kopartmak üzeredir. Uzayan sakalları, içindeki karanlığı yansıtan kıyafetleri ve parmağındaki nişan yüzüğü ile artık Kemal bambaşka biri olur. Artık Kemal, kendi adaletini sağlamaya yeminlidir.

Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda, 5 Ekim Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 16:54:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin