Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kara Sevda 42. Bölümde Neler Oldu?

Kara Sevda 42. Bölümde Neler Oldu?

Kara Sevda heyecan dolu bir bölümüyle dün akşam izleyicileri ekranlara kilitledi. Kara Sevda 42. bölümde neler oldu? Kara Sevda 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

03.11.2016 16:49

Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül Doğulu'nun oynadığı Kara Sevda dün akşam 42. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Son bölümüyle nefes kesen Kara Sevda'nın 43. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde Kemal, Ozan'ı zehirleyenlerin peşine düşer. Ancak karşısında Nihan'ı görür ve bu Emir'in bir oyunudur. Emir, Ozan'ın ölümünden sorumlu olan kişileri açıklar. Nihan bu olay karşısında Kemal'e tepki göstererek bu meseleyi kurcalamaması için baskı yapar. Ancak Kemal vazgeçecek değildir. Nihan'da olayların peşini bırakmaz. Bazı ipuçlarını kurcalayan Nihan, kardeşi Ozan'la ilgili şok edici bir gerçekle karşılaşır.

Kemal ve Nihan, Ozan'ın ölümüne neden olan kişileri ararken Asu ve Galip'te aralarında bir anlaşma yapar. Galip, gerçekleri bildiğini itiraf eder ve Leyla ile de sürpriz bir anlaşma yapmak üzeredir. Kara Sevda heyecan dolu 42. bölümüyle reytinglerde 4. sıradaydı. Kara Sevda, yeni bölümüyle 9 Kasım akşamı Star TV ekranlarında olacak.

KARA SEVDA OYUNCU KADROSU

Kemal- Burak ÖzçivitNihan- Neslihan Atagül DoğuluEmir- Kaan UrgancıoğluLeyla- Zerrin TekindorAsu- Melisa Aslı PamukAyhan- Kerem AlışıkGalip- Burak SergenHüseyin- Orhan GünerVildan- Neşe BaykentOzan- Barış AlpaykutFehime- Zeyno EracarZeynep- Hazal Filiz KöseTarık- Rüzgar AksoyBanu- Çağla DemirYasemin- Nihan Aşıcı

Yorumlar | 0
üye profil