Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Büyük aşk uçurumun kenarında

Büyük aşk uçurumun kenarında

atv'de ekrana gelen Kara Para Aşk'ın sevilen çifti Elif ve Ömer dizinin yeni bölümünde aşklarıyla sınanacaklar.

22.04.2015 16:21

Kara Para Aşk'ın 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel'in rol aldığı Kara Para Aşk'ta bu hafta Elif, İpek'in oğlu Yağız'ın babasının Ömer olduğuna emin oluyor.

Dizide; Elif, Yağız'ın babasının Ömer olduğuna inanmak için kendi elleriyle yaptırdığı DNA testinin sonuçlarını alacak. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak olan Elif, hayatını istemeden de olsa Ömersiz devam ettirmenin yollarını arayacak. Halası Nedret ve Levent'in kurduğu oyundan habersiz olan Elif'in artık tek amacı babasının ölümüne sebep olan Tayyar'ı tek başına yakalatmak olacak.

Elif'ten ayrıldıktan sonra yaşama sevincini kaybeden Ömer; İpek'in anlattıklarıyla şoke olacak. Yeni bölümde İpek, sessizliğini bozarak Ömer'e ondan neden ayrılmak zorunda kaldığını anlatacak.

Sürprizleriyle izleyenleri yine ters köşeye yatıracak bölüme; Nedret Hala'nın varlığıyla güçlenen Levent'in, Elif'e aşkını ilan etmesi damga vuracak.

Elif, Levent'e nasıl bir cevap verecek?, Ömer eski nişanlısı İpek'in anlattıklarıyla geçmişe dönecek mi? gibi büyük bir merakla beklenen sorular yeni bölümde yanıt bulacak.

Yorumlar | 0
üye profil