Kara Melek Barbara Palvin!

Kara Melek Barbara Palvin!

Elle Uk Mart sayısı için, 'Geceleri ortaya çıkan siyah beyaz bir hayal' vurgusuyla Jem Mitchell'in merceğinde bir 'Kara Melek' bu kez Barbara Palvin.

Elle Uk Mart sayısı için, 'Geceleri ortaya çıkan siyah beyaz bir hayal' vurgusuyla Jem Mitchell'in merceğinde bir 'Kara Melek' bu kez Barbara Palvin.Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Paul Smith ve Dior gibi büyük moda evlerinden organza, ipek kumaşlar ve dikkat çekici aksesuarlar taşıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Palvin'in saçları ise Ed Moelands'ın yeteneğiyle siyah beyaz karelerde bile öne çıkmayı başarıyor.Victoria's Secret çekimlerinde rengarenk görmeye alışık olduğumuz Palvin, Elle UK için karanlık tarafını ortaya çıkarıyor.Macar Model henüz 20 yaşında olmasına rağmen zirveye doğru hızla yükselmekte!Elle UK'in Mart kapağında yer alan Palvin daha önce de L'Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine'in kapaklarında yer aldı. Haber ile ilgili metin girin!.İngiliz Vogue editörü Miranda Almond onun için "Onu seçtik çünkü o kesinlikle ince bir güzelliğe sahip, genç Brooke Shields ve Natalia Vodianova arasında bir görüntüsü var." demişti.elmaelma.com
Görüntülenme : 2229 Güncelleme Tarihi: 15/03/2013 12:28:38
Yayınlanma Tarihi: 15/03/2013 12:22:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin