Kanye West’in imza isteyen hayranını yumrukladığı iddia edildi

ABD’li rapçi Kanye West’in, kendisinden imza istemek üzere yanına gelen hayranını aralarında çıkan tartışma üzerine yumrukladığı ve olay yerinden kaçtığı iddia edildi. West’in adı daha önce de şiddet olaylarına karışmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2022 16:29
Değiştirme Tarihi: 14.01.2022 16:29
Kanye West’in imza isteyen hayranını yumrukladığı iddia edildi

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen rapçi Kanye West, bu kez de bir darp suçuna karıştı.  Los Angeles polisine darp raporu ile şikayette bulunan kişinin, Kanye West’in saldırısına uğrayan bir hayranı olduğu iddia ediliyor.

Söylentiye göre gece geç vakitte Soho Warehouse isimli mekandan ayrılan 44 yaşındaki West, arabasına yaklaşan ve imzasını isteyen bir hayranı tarafından durduruldu. Aralarında sözlü tartışma çıkmasının üzerine arabasından fırlayan rapçi, hayranına yumruk atarak onu yere serdi ve olay yerini terk etti. Henüz bir tutuklamanın gerçekleşmediği olay polis tarafından araştırılıyor.

İlk şiddet olayı değil

West, 2014 yılında Los Angeles Havaalanı’nda bir fotoğrafçıya saldırıda bulunmuş, fotoğrafçı West’in kendisini yumruklayıp kamerasını aldığını söylemişti. Bu olayın üzerine ünlü rapçi 250 saatlik toplum hizmeti, 2 yıllık denetimli serbestlik ve 24 öfke kontrolü seansı ile cezalandırılmıştı.

2008 yılında da aynı havaalanında fotoğrafçılara saldırıda bulunup bir kameraya zarar veren West, vandalizm ve darp suçlarıyla tutuklanmıştı. Şarkıcı, 20 bin dolarlık kefalet ödeyerek serbest kalmıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin