Kanye West ihaneti itiraf etti! İkinci çocuklarından sonra...

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan rapçi Kanye West hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Şu sıralar kendini yeni albümü 'Donda'nın çalışmalarına veren West'in, 'Hurricane' isimli şarkısının sözleriyle şimdiye kadar yanlış yaptığı her şeyi itiraf ettiği ileri sürüldü. Bu iddialar arasında ünlü rapçinin Kardashian'ı ikinci çocuklarından sonra aldattığı da yer aldı.

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2021 19:03
Değiştirme Tarihi: 02.09.2021 19:03
Kanye West ihaneti itiraf etti! İkinci çocuklarından sonra...

2014 yılında evlendiği Kim Kardashian (40) ile boşanacakları haberleriyle gündemde olan Kanye West (44), eşiyle yeni albümü 'Donda' için yeniden bir araya gelmişti. Kardashian'ın West'e destek vermesinin ardından barışacağı konuşulmuştu.

ŞARKILARIYLA İTİRAF EDİYOR
Ancak West hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ünlü rapçinin eşi Kim Kardashian ile olan hesaplaşmalarını şarkılarının üzerinden yaptığı ileri sürüldü.

Kanye West'in yeni albümündeki 'Hurricane' adlı şarkısında yer alan sözler, rapçinin Kim Kardashian'ı 'ikinci çocuğun üstüne' aldattığını ortaya çıkardı. Daha doğrusu hayranları bu şarkı sözlerini bir itiraf olarak algıladı.

 

“HAZMEDİLMESİ GEREKEN ÇOK ŞEY VAR"
West, Hurricane adlı şarkısında, "İşte çok zengin gibi davranıyorum / İşte yeni bir genç kızla (yeni bir piliçle) geldim / Ve ben gerçeğin ne olduğunu biliyorum / İki çocuğun ardından hala oynuyorum / Hayatta hazmedilmesi gereken çok şey var..." şeklinde sözlere yer veriyor. Bu durum da onun, Kardashian ile birlikteliklerinden dünyaya gelen ilk iki çocuğu North ve Saint'in doğumlarından sonra eşini aldattığının bir göstergesi olarak yorumlandı. Çiftin, Psalm ve Chicago adında iki  çocuğu daha bulunuyor. 

ŞARKI SÖZLERİYLE KENDİNİ İFADE EDİYOR
Bir kaynağın People dergisine verdiği demece göre, Kanye West, yanlış yaptığı her şeyi itiraf etmek ve aynı zamanda özür dilemek için şarkı sözlerini kullanıyor. Amerikalı rapçi, şarkı sözlerinden birinde Kim Kardashian ile birlikte yaşadıkları Kaliforniya'daki milyon dolarlık malikaneye de gönderme yapıyor.