Kansersiz Yaşam Derneği'nden görkemli '10. Yıl Kutlaması'

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 12:33 | Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 12:33

Kansersiz Yaşam Derneği, 10. yılını kutladı. Derneğin 10. Yıl Balosu'nda çok sayıda ünlü isim yer aldı. Gecede Ajda Pekkan sahne alırken, Çukur dizisi oyuncuları da tam kadro oradaydı.

Kansersiz Yaşam Derneği, ‘10. Yıl Balosu’nda iş, cemiyet ile sanat dünyasından gönül dostları ve destekçileriyle Four Seasons Hotel’de görsel bir şölene imza attı

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, kansersiz bir dünyanın mümkün olduğunu anlatmak ve farkındalık yaratmak amacıyla, çalışmalarına devam eden Kansersiz Yaşam Derneği’nin, ‘10. Yıl Balosu’nda buluştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Four Seasons Hotel’deki etkinliğe, dernek yönetim kurulunun yanı sıra Sitare Kalyoncuoğlu, Aylin Yılmaz, Esra Öztürk ve Aslı Hatemi’nin de aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı. Gecede Ajda Pekkan sahne alırken, ‘Çukur’ dizisi oyuncuları tam kadro yerini aldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Organizasyonda, konuklara teşekkür konuşması yapan dernek kurucularından Zeynep Yılmaz, “Biz ailemizin bu sayıya ulaşacağına inanıyorduk. Çünkü inanmadan hiçbir şey gerçekleşmiyor. Yıllardır birçok derneğe yardım ediyoruz. Ancak, çocuklar söz konusu olduğunda daha başka oluyor. Hayat paylaşınca güzel” diyerek, duygularını ifade etti.