"Kansersiz Yaşam Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği" 20 Aralık’ta!

'Kansersiz Yaşam Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği' 20 Aralık’ta!
Yayınlanma Tarihi: 19.12.2018 13:18 | Değiştirme Tarihi: 19.12.2018 13:18

Kansersiz Yaşam Derneği yararına, M Studio Pr ev sahipliğinde ünlü markalar ve ünlü konuklar 20 Aralık Perşembe günü Four Seasons İstanbul Hotel'de gerçekleşecek olan alışveriş şenliğinde bir araya geliyor.

Yeni yıl heyecanını yaşadığımız bu günlerde kanser hastası çocukların yaşamına dokunmak, yaşamak ve yaşatmak için; Hadise, Belçim Bilgin, Jessica May, Raşit Bağzıbağlı, Yunus Günce, Müge Boz, Ertem Şener, Bülent Parlak, Barış Kılıç, Başak Parlak ve Tuğçe Kurşunoğlu 'Kansersiz Yaşam Derneği Geleneksel Alışveriş Şenliği'ne destek veren isimler arasında yer alıyor.

Siren Ertan, Aslışah Alkoçlar, Zeynep Yılmaz, Sitare Akdilek, Özlem Eraslan, Aslı Şen, Işıl Reçber, Aylin Tahincioğlu, Özge Peker ve Nergis Pekuysal'un özel stantlarının yer alacağı alışveriş şenliğine sanat, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katılacak.

Raşit Bağzıbağlı ile yapılacak Moda 2019 sohbeti ve ünlü astrologlar Dinçer Güner, Naz Bayatlı ve Nigar Bostan'ın “2019’da yıldızlar neler söylüyor?” astroloji sohbetleriyle renklenecek yılın son büyük etkinliğinde sizleri de aramızda görmek isteriz.

Çünkü Bu Alışveriş Yaşatır! 

TARİH: 20 ARALIK PERŞEMBE

MEKAN: FOUR SEASONS İSTANBUL AT THE BOSPHORUS

SAAT: 11:00 -20:30