Kalp krizi geçiren usta oyuncu Levent Can'dan haber var

Kalp krizi geçiren usta oyuncu Levent Can'dan haber var
Yayınlanma Tarihi: 05.03.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 05.03.2020 16:32

48 yaşındaki ünlü oyuncu Levent Can geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılmıştı. Tehlikeyi atlatan oyuncu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Birçok projeye imza atan Levent Can, geçirdiği kalp krizi sonrası İstanbul'da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Vatanım Sensin, Ezel, Emret Komutanım ve Kavak Yelleri gibi projelerde yer alan 48 yaşındaki Levent Can kalp krizi geçirdi. İstanbul’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan ünlü oyuncuya stent takıldı. Bir süre yoğun bakımda kalan Levent Can, bugün normal odaya alındı.

BÖYLE OLSUN İSTEMEZDİM!

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan oyuncu " Hepinizi meraklandırmış, üzmüşüm inanın böyle olsun istemezdim, ama laf aramızda ben de çok korkmuştum. Şimdi şükür iyiyim, endişelenecek durum ortadan kalktı, arayan, soran, merak eden herkese teşekkür ederim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

LEVENT CAN KİMDİR?

Gündeme gelen bu haberler sonrası birçok kişi internette Levent Can kimdir? sorusunun cevabını merak etmeye başladı. Birçok dizide rol alan oyuncu Levent Can 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1971 yılında İstanbul'da doğan Levent Can, ile Bağları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi Kuzuzade karakterini canlandırdı. Son, Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım, Kavak Yelleri, Rüzgarlı Bahçe, Kısmet Değilmiş ve Vatanım Sensin bazı rol aldığı diziler arasındadır. Star TV'de yayınlanan başrolü Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde de Selim karakterini canlandırmıştır.