Kahkahalar havada uçuştu: Mehmet Ali Erbil'den yıllar sonra gelen itiraf

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın Instagram üzerinden gerçekleştirdiği 'Mücbir Sebepler' programının konuğu Mehmet Ali Erbil ve Kuşum Aydın oldu. Kahkahanın bir an olsun eksik olmadığı canlı yayında, Erbil'in yıllar önceki programında yaşanan bir olay hatırlatıldı. Erbil, seyircinin ağzına baton salam soktuğu anlarla ilgili flaş bir itirafta bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 14:17
Değiştirme Tarihi: 22.03.2021 14:17
Kahkahalar havada uçuştu: Mehmet Ali Erbil'den yıllar sonra gelen itiraf

Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan ancak o günleri yavaş yavaş geride bırakan Mehmet Ali Erbil, yakın dostu Kuşum Aydın ile birlikte, Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın Instagram programı 'Mücbir Sebepler'in dün geceki konuğuydu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

'PANTOLON İNDİRMEYİ ÖZLEDİNİZ Mİ?'

Çarkıfelek'te yaşanan en komik anları konuşurken kahkahanın eksik olmadığı yayında, Küçükçağlayan'ın 'Pantolon indimeyi, ağza sosis sokmayı özlediniz mi?' sorusu üzerine Erbil, 'Sosiste hatam var. Üstelik bir de Macar sosis. Bir de bir elimle birine, öbür elimle öbürüme yediriyorum.

'ŞİMDİ YAPSAM TAKSİM'DE ASARLAR'

Prodüksiyon bunlarla uğraşıyor. Ben de ergen gibi onlar elime ne verirse seyirciye yediriyorum. Bizim zamanımızda birazcık televizyonlarda hoş görü vardı. Şimdi yapsam Taksim'de asarlar' sözleriyle dikkat çekti.