Kafalar Karışık konusu ne? Kafalar Karışık oyuncuları kim? Kafalar Karışık kadrosunda kimler var, özeti nasıl?

Yılbaşında hangi kanalda hangi program, hangi film, hangi dizi var? sorusu birçok kişinin merak ettiği konuların başında yer alıyor. Sinemaseverler tarafından beğenilen Kafalar Karışık filmi de bu akşam televizyonda izleyici karşısına çıkacak. Peki Kafalar Karışık filmi konusu ne, kimle oynuyor? Kafalar Karışık oyuncuları kim, kadroda kimler var, yönetmen kim, kaç dakika? İşte ayrıntılar... 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 12:29
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 12:29
Kafalar Karışık konusu ne? Kafalar Karışık oyuncuları kim? Kafalar Karışık kadrosunda kimler var, özeti nasıl?

Kafalar Karışık filmi, sinema severler tarafından araştırılan ve merak edilen filmler arasında yer aldı. Bu akşam televizyonda izleyiciyle buluşacak olan Kafalar Karışık filmi konusu, oyuncuları, Kafalar Karışık puanı, izleyiciler tarafından merak edildi. 

KAFALAR KARIŞIK KONUSU NE? 

Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsa yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek bir çare kalır, Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak. Müstakbel kayınpederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder.

KAFALAR KARIŞIK KADROSU, OYUNCULARI KİM?

Yönetmen: Yücel Yolcu

Oyuncular: Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Güven Kıraç, Erkan Can

Slogan: Kışkırtıcı Bir Macera!

Tür: KomediYapım Yılı: 2018 (90 dk)

Vizyon Tarihi: 7 Aralık 2018 Cuma

Senaryo: Enver Sülük, Büşra Karahan

Kafalar Karışık oyuncuları, sosyal medyadan birçoğumuzun tanıdığı isimler olan Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı'dır. 

Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu'nun oturduğu filmin kadrosunda Altan Erkekli, Musa Uzunlar, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi usta oyuncular da yer alıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise "Mustang" filmi ile Oscar ödülüne aday gösterilen Ersin Gök üstleniyor.