Kadir İnanır Tarık Akan'ın ardından konuştu

Kadir İnanır Tarık Akan'ın ardından konuştu

Kadir İnanır, gece yaşamını yitiren ünlü oyuncu Tarık Akan’ın ardından açıklamalarda bulundu.

Türk Sineması’nın dev isimlerinden Kadir İnanır, gece yaşamını yitiren ünlü oyuncu Tarık Akan’ın ardından açıklamalarda bulundu. Kadir İnanır, Tarık Akan ile çok güzel çalışmalara imza attıklarını ve daha da yapacaklarını fakat bu acı haberle artık yalnız kaldığı ifade etti.

Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Tarık Akan, kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Vefat haberine öğrenen ünlü isimler, gece 01.00'de hayatını kaybeden Yeşilçam efsanesi ile ilgili duygu ve düşüncelerini anlattı.

Türk Sineması’nın dev isimlerinden Kadir İnanır, gece yaşamını yitiren ünlü oyuncu Tarık Akan’ın aradından açıklamalarda bulundu.

Tarık Akan'la ilgili duygularını dile getirmek için CNN Türk canlı yayınına bağlanan Kadir İnanır, konuşmakta bir hayli zorlandı.

İnanır, Tarık Akan'ın ardından şu açıklamalarda bulundu:

"Çektiğim acıyı sizlere anlatmak istiyorum. İyi bir sinemacıydı. Çevresinde sevilen bir insandı. Tedavisi süresince kendisiyle görüştüm. Sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Hepimiz bu dünyadan göçüp gideceğiz"

"Türk sinemasının gelişmesi için uzun yıllar çalışmalar yaptık. Çok güzel eserler yaptık, daha da yapacaktık. Ama ben yalnız kaldığımı hissediyorum"

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 7481 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 12:46:17
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 18:07:38

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin