Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kadir İnanır dizileri eleştirdi

Kadir İnanır dizileri eleştirdi

Ekrandaki dizileri eleştirdi: Senaryo olarak çok sıkıştılar. Yeşilçam hikayelerini çekiyorlar. Birkaç filmim kaldı, bakalım onları ne zaman araklayacaklar.

15.12.2016 12:54

Muğla’nın Dalaman İlçesi’ne yerleşen Kadir İnanır, uzun bir aradan sonra Etiler’de objektiflere takıldı. Akmerkez’de alışveriş turuna çıkan usta oyuncu, sağlık sorunları nedeniyle Dalaman’a yerleştiği iddiaları hakkında, "Anadolu’yu ve yurdun her yerini geziyorum. Sağlığımla ilgili bir sıkıntım yok. Kontrollerimi oluyorum. Gayet iyiyim" dedi.

Yeni bir diziye başlayacağı konuşulan usta oyuncu, “İşimize gelirse, senaryoya bakıp uygularız. Şimdilik net bir şey yok. Dizi senaryoları geliyor ama maalesef istediğim gibi olmuyor” dedi.

Gittiği her yerde sevgi gördüğünü anlatan İnanır, “Çok kadın hayranım ve sevenim var. Bu durum insanın hoşuna gidiyor” şeklinde konuştu.

Setleri özlediğini dile getiren oyuncu, “Yeni dizileri ve genç oyuncuları nasıl buluyorsunuz?” sorusuna ise eleştirel bir cevap verdi:

“Son dönemdeki projeler benim filmlerimden alıntı yapılarak çekiliyor. Senaryo olarak çok sıkıştılar. Biraz dikkat etmeleri gerekiyor. Bütün diziler birbirine benzemeye başladı."

İnanır sözlerine şöyle devam etti: Yeşilçam’ın hikayelerini yapıyorlar. Birkaç filmim kaldı, bakalım onları ne zaman araklayacaklar?” açıklamasını yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil