Kadir Doğulu'nun isyanı! "Neslihan, Neslican Tay'ın filminde oynamayacak"

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül'ün, Neslican Tay'ın hayatının anlatılacağı filmde oynayacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı. İşte detaylar... 

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 09:21
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 09:21
Kadir Doğulu'nun isyanı! 'Neslihan, Neslican Tay'ın filminde oynamayacak'

Geçtiğimiz günlerde 1 yıl önce kansere yenik düşen Neslican Tay’ın hayatının çekileceği filmde Tay’ı Neslihan Atagül’ün canlandıracağı haberleri çıkmıştı. Bu haberleri Atagül'ün eşi Kadir Doğulu yalanladı. Eşinin adının reklam için kullanıldığını belirten oyuncu, “Neslihan bu konuyla ilgili açıklama yapacak. Kendisi projeyi kabul etmedi. Bunun sebebini de gerekçeleriyle yapımcısına bildirdi.Ama yapımcısı, o kabul etmediği halde reklam malzemesi olarak kullandı. Bunun altında biz iyi niyet aramıyoruz. Neslican’ın acısı çok taze... Acı bu kadar tazeyken bu işler aceleye getirilmez. Daha vakti var. Hayatının en iyi şekilde anlatılacağı senaryolara ihtiyaç var" dedi. 

"ÇOK ÜZGÜNÜZ"

Neslihan Atagül'ün gerekli açıklamayı yapacağını belirten Doğulu, "Biz zaten teklif ilk geldiğinde çok hassas davranıp neden kabul etmeyeceğimizi anlattık. Yapımcının bu kadar agresif bir PR yapmasını da anlamıyoruz. Çok üzgünüz” diye konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.