Kadir Doğulu: Neslihan’la aramızdaki mesafe zor

Önceki gün Etiler'de görüntülenen Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül için sarf ettiği aşk dolu sözlerin hatırlatılması üzerine, "Olağan olsa gerek, çünkü sorulduğu zaman en hakikati neyse onu söylemeye çalışıyorum. Onu da insanlar sağ olsunlar, tevecü edip beğeniyorlar" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 10:21
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 10:22
Kadir Doğulu: Neslihan’la aramızdaki mesafe zor

Bir dizi projesi için anlaşmak üzere olduğunu belirten Kadir Doğulu, "Bir sözleşme sürecini bitirmek üzereyiz diyebilirim. Onun dışında yapımcılığını yaptığım bir film var, yurt dışında yayınlanacak onu bitirdik. Yeni bir sinema filmi seti kuruyoruz, yapım şirketi olarak" dedi. 

"ZORLUĞUN GÜZELLİĞİ DE VAR"

Muhabirlerin, "Eşiniz Bodrum’da siz buradasınız, zorlanmıyor musunuz?" sorusuna ise, "Bu enerjiyi gücü verene şükürler olsun. Yorulmuyoruz, zevkle yapıyoruz. İnsan severek yaptığı işler bulursa kendine hiçbir zaman yorulmak ne bilmiyor. Tabii dinlenmeyi de bilmek lazım. Yorulmuyoruz ama arada zihnen ve bedenen dinlenmek lazım. İkimizde yaptığımız işin farkındayız bize zulh olmasını sebep olacak hallere bürünmüyoruz. Evet, mesafe zor, evli çiftin iki ayrı şehirde yaşaması zor ama bu zorluğun bir de güzelliği var. Birbirimize duyduğumuz özlem, hasret daha kaliteli vakit geçirmemize sebep oluyor" diye konuştu.

"KARAVANLA GEZDİK"

Yaşadıkları pandemi sürecini de anlatan Doğulu, "Bu süreci biz pek evde geçirmedik. Anadolu’da bitirmeye çalıştığım bir belgesel projesi vardı, karavanı aldık İç Anadolu’da gidebildiğimiz yere, yasaların müsaade ettiği biçimde. Bizim için pek zor geçmedi ama sağlık personeli için çok zor geçti mesela. Onların Allah yardımcısı olsun, bütün sağlık personelinin. Benim için zor yok, mutlaka bir öğreti bir ibret var. Buradan bütün bu coğrafyada yaşayan insanı en iyi ibreti alıp, bir sonraki nesle en iyi şekilde miras olarak bırakabilir. Miras dediğiniz, yat, para ve araba değil, bilgi. Onu da böyle deneyimlerle unutmadan en bilimsel ve en hakiki biçimde aktarmak lazım" açıklamasını yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)