Kadir Doğulu: "Neslihan benim gibi birisi olsa istemezdim"

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, katıldığı canlı yayında samimi açıklamalar yaptı. Eşi Neslihan Atagül'e olan aşkını ifade eden Doğulu, "Neslihan ile evlendikten sonra daha adil bir insan oldum. Neslihan benim gibi birisi olsa istemezdim" itirafında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 10:49
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 10:49
Kadir Doğulu: 'Neslihan benim gibi birisi olsa istemezdim'

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, Özlem Kaymaz'ın canlı yayın programına katılarak samimi açıklamalarda bulundu. Eşi Neslihan Atagül Doğulu ile ruh ikizi olduklarını belirten Doğulu, zıtlıklarıyla birbirlerini çektiklerini şu sözlerle anlattı: "Ruh olarak, düşünce yapısı olarak aynıyız... O Karadenizli, ben Akdenizliyim. Zıtlıklarla karşılaştık ve zıtlıklar birbirini çekti. Onu ilk gördüğümde, ilk göz temasında evleneceğimizi biliyordum ama söyleyemiyordum... Neslihan beni daha iyi bir insan yaptı. Daha adil, daha dürüst yaptı... Daha kendini bilen bir insan yaptı. İki zıt kutuptuk; bir araya geldik bir kıvılcım çıktı."

"EVLENECEĞİMİZİ BİLİYORDUM"

Atagül ile ilk göz göze geldiğinde evleneceklerini bildiğini ifade eden Doğulu, "Neslihan'la ilk göz göze geldiğim an çok güçlüydü. Ne olacağını bilmiyordum ama buralara kadar gelmesi yönündeki dileğimiz onun gözleri ve benim kalbimden fışkırmıştı" diye konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.