Kadir Doğulu: Dubai defteri kapanmıştır

Kadir Doğulu: Dubai defteri kapanmıştır
Yayınlanma Tarihi: 29.03.2017 13:55 | Değiştirme Tarihi: 29.03.2017 13:55

Ünlü oyuncu Dubai'de yaşadığı gözaltı olayı ile ilgili konuştu.

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, Dubai havalimanında gözaltına alınmış ve sosyal medya üzerinden çektiği videolarla bu olaya isyan etmişti. Cihangir'de görüntülenen Doğulu gözaltı olayından sonra Dubai defterini tamamen kapattığını ifade etti.

Oyuncu Kadir Doğulu, önceki akşam Cihangir'de objektiflere takıldı. Yemek yediği mekanın çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, Dubai'de yaşadığı tatsız deneyimi anlattı. Yakışıklı oyuncu, gözaltına alınıp kötü muameleye maruz kaldığı Dubai için, "O ülke benim için artık bitti. Güzel anılarla hatırlamak isterdim Dubai'yi. Hiç kabahatimiz yoktu. Birçok kişiye aynı muameleyi yaptılar. Biz sadece soru sorduk ve içeri alındık. Dubai defteri benim için kapanmıştır" dedi.

"Neslihan'la yeniden oynamak isterim"

Kadir Doğulu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül ile bir dizi projesinde birlikte oynayıp oynamayacaklarına dair yöneltilen soruya da cevap verdi: "Elbette oynamak isterim ama iyi bir proje olmalı. Beraber kamera karşısına geçtiğimiz Fatih Harbiye dizisinin üzerinde bir iş çıkarmalıyız"