Kadir Doğulu'dan 'aldatma' iddiasına yanıt: "Evet, ihanet ettim!'

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül (29) ile ayrılacakları yönünde haberler çıkan Kadir Doğulu (39), önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Doğulu, 'ayrılık' iddiasının hatırlatılması üzerine sitemkar bir cevap verdi. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen olayla ilgili detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 09:02
Değiştirme Tarihi: 09.12.2021 10:32

Meslektaşı Neslihan Atagül ile 2016 yılında nikah masasına oturan Kadir Doğulu'ya, "Eşinize ihanet ettiğiniz ve ayrılacağınız yönündeki haberler için neler söyleyeceksiniz?” sorusu yöneltildi.

"SABAH SEVGİLİMİN YÜZÜNE BAKMADIM, İHANET ETTİM" 

Ünlü oyuncu, "Evet, ihanet ettim. Sabah kalktığım zaman sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim" diyerek, sitemkar bir açıklamaya imza attı. Daha sonra sözlerine, "Bunlar iddia, siz sorduğunuz için cevap vermeli miyim?” şeklinde devam etti.

Eşi Neslihan Atagül’ün yurt dışında aldığı ödüller için oyuncu, "Evet, bir değil birden fazla ödül oldu. Karım olduğu için söylemiyorum ama çok yetenekli kendisi" ifadelerini kullandı.

"HADİ ORADAN!"

Aynı gün yine Etiler'de objektiflere yansıyan Kadir Doğulu, bir iş görüşmesi için geldiği fakat bu konuda detay veremeyeceğini söyledi.

39 yaşındaki oyuncu, "Bugün birkaç toplantım var. O yüzden böyle giyindim. Ama bana bu görüşmelerle ilgili bir şey sormayın lütfen, detay veremeyeceğim" demekle yetindi.

'Ayrılık' dedikodularının hatırlatılması üzerine çıkan söylentileri ti'ye alan Doğulu, "Hadi oradan diyorum bu haberleri çıkartanlara sadece. Siz inanabiliyor musunuz?" karşılığını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin