Kadir Doğulu: "Burak Özçivit ile dost olamayız"

Oyuncu Kadir Doğulu, '40' isimli programa katılarak samimi açıklamalarda bulundu. Burak Özçivit'le arasının neden açıldığını anlatan Doğulu, "Burak'la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye'nin en güzel adamlarından bir tanesi... Şahane vasıfları da var; ama meşrepimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2020 14:12
Değiştirme Tarihi: 16.07.2020 14:12
Kadir Doğulu: 'Burak Özçivit ile dost olamayız'

Kadir Doğulu'nun programda Burak Özçivit için şunları söyled: "Sanıyorlar ki Burak Özçivit'le yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak'la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye'nin en güzel adamlarından bir tanesi... Şahane vasıfları da var; ama meşrepimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız. Bir araya geldiğimizde azami saygı gösteriyoruz. Kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Ama biz dost olmadık, olamadık. Çünkü biz başka meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bu da bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor." 

DÜĞÜNÜNE ÇAĞIRMADI 

Temmuz 2016'da evlenen Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, düğünlerine Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'i çağırmamıştı.

"HANDE'YLE HARİKA BİR İLİŞKİ YAŞADIM"

Hande Yener ile 2006 ile 2010 yılları arasında aşk yaşayan Kadir Doğulu, eski sevgilisiyle ilgili de şunları söyledi: "Benim olgunlaşmama en büyük çimentoyu atan, harika bir ilişki oldu. O dönemimi safça, içimden geldiği gibi yaşadım. Hiçbir pişmanlığım ya da üzüntüm yok. İbretlik zaman geçirdim."