Kadınların saç saça baş başa kavgası kamerada! İç çamaşırları açılsa da aldırış etmediler

Alkollü iki kadın bir barın dışında tekme tokat birbirine girdi. Onları ayırmaya için 6 kişi çaba harcasa da başarılı olamadı. O anlar saniye saniye kameraya yansırken, kavga eden kadınlar iç çamaşırlarının açılmasına aldırış etmeyip birbirlerinin saçını çekmeye devam etti. 

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2021 14:48
Değiştirme Tarihi: 10.11.2021 14:48

İngiltere'nin Batı İç Orta West Midlands bölgesinin önemli merkezlerinden biri olarak gösterilen Coventry'de gece saatlerinde hareketli anlar yaşandı. Bir bar çıkışında henüz bilinmeyen nedenle kavga etmeye başlayan iki kadın, etraftakilerin müdahalesine rağmen sakinleştirilemedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

UZUN SÜRE BOĞUŞTULAR

İki kadın, birbirlerine üstünlük sağlamak için uzun süre boğuştu ve her yolu denedi. Ancak ikisi de herhangi bir açık vermedi ve bu anlar saniye saniye kaydedildi. Etraftakilerin kavgayı ayırmak için gösterdiği çaba da yetersiz kaldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İÇ ÇAMAŞIRLARI AÇILDI

Kadınlar, kavganın ritmine kendilerini öyle bir tuttu ki bu sırada açılan iç çamaşırlarını dahi fark etmediler. İkili en sonunda daha kalabalık bir grubun olaya müdahale etmesinin ardından ayrılmak zorunda kaldı. Yine de kadınların saçlarını bırakmadığı görüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin