Kadınlar matinesinde sahne alan Selin Ciğerci'ye hayranından taciz

Kadınlar matinesinde sahne alan Selin Ciğerci'ye hayranından taciz
Yayınlanma Tarihi: 17.11.2019 10:10
Değiştirme Tarihi: 17.11.2019 10:10

Geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci, katıldığı kadınlar matinesinde sevenleriyle buluşma imkanı buldu. Burada sahne alan Selin Ciğerci, hiç beklemediği bir olayla karşılaştı.

Ciğerci sahnedeyken bir hayranı sosyal medya fenomeninin kalçasına dokundu. Ciğerci'nin tepkisi ise ilginç oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Uzun süredir birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile geçtiğimiz ay dünya evine giren Selin Ciğerci, görkemli tören sayesinde uzun bir süre konuşulmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medya fenomeni olan ve aynı zamanda şarkıcılık da yapan Ciğerci,'nin gittiği kadınlar matinesinde başına ilginç bir olay geldi.

Sahnede şarkı söylerken, Ciğerci'nin hayranlarından biri kalçasına eliyle dokundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kalçasına dokunulduğunu hisseden Ciğerci ise, hayranına şakayla karışık bir tepki gösterdi. O anlar bir başkası tarafından kameraya alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.Sosyal medyada yayılan görüntülere kullanıcıların çoğu "Taciz" yorumları yaparken, birçok kişi de kadın hayranın sadece meraktan bu hareketi yaptığını savundu.

Ardından bu anları sosyal medya hesabından yayınlayan Ciğerci, fotoğrafa gülme emojisiyle "Bak nasıl yakaladım. Matineler başladı artık; mıncırmalar, morluklar başlar" notunu düştü.