Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kadebostany 4 Kasım'da İstanbul'a geliyor

Kadebostany 4 Kasım'da İstanbul'a geliyor

Bugüne kadar yayınladıkları iki stüdyo albümüyle dikkatleri çeken İsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım'da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor. 

27.09.2016 12:13

Mayıs ayında yayınlanan yeni single Frozen to Death'le yakında piyasada olacak üçüncü albüm Soldiers of Love'ı müjdeleyen Kadebostany, hem bu hayali ülkenin başkanı hem de grubun lideri görevini üstlenen DJ, yapımcı ve besteci Kadebostan ve onun üniformalı sahne arkadaşları ile görsel-işitsel anlamda hayli güçlü bir canlı performansa sahip. Daha önce birçok kez ülkemize gelen ve her seferinde büyük bir ilgiyle karşılanan İsviçreli topluluk, şarkılarında keman, akordeon, saksofon, gitar, banjo ve fagot gibi enstrümanları başarılı bir şekilde elektronik altyapıyla birleştiriyor. 

2011 çıkışlı ilk albüm The National Fanfare of Kadebostany'de yer alan Kazak Rules ve 2013 çıkışlı ikinci album Pop Collection'da yer alan Walking with a Ghost gibi hit şarkılarla ülkemiz radyolarında sıkça yer verilen grup, The Avener'ın katkıda bulunduğu 2015 çıkışlı Castle in the Snow isimli single'la da büyük ilgi topladı. 

Son dönemde Avrupa'nın en iyi canlı performansa sahip gruplarından biri olarak kabul gören Kadebostany, kendi Pop Cumhuriyeti’ni 4 Kasım'da Zorlu PSM sahnesine taşıyor.

Yorumlar | 0
üye profil