Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in düetindeki bu detay akıllara Edis ile Zeynep Bastık'ı getirdi

Aşk 101 dizisiyle dikkat çeken ve ardından Yargı dizisiyle izleyici karşısına çıkan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, dizinin kutlama gecesinde yaptıkları düet ile çok konuşuldu. Gecede Pınar Deniz'in erkek arkadaşı Yiğit Kirazcı'nın da o anları cep telefonuyla kayda alması, akıllara Zeynep Bastık ile Edis dansını getirdi. Bu paylaşımları gören Bastık'ın eşi Tolga Akış ise yorumlara kayıtsız kalamayarak yanıt verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2021 10:22
Değiştirme Tarihi: 27.10.2021 10:22

Oyuncu Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu, Yargı dizisinin kutlama yemeğinde, set ekibiyle doyasıya eğlendi. Gecenin bir bölümünde ellerine mikrofon alan ikili yaptıkları düetle de herkesi etkiledi. 

Geceye Pınar Deniz ile birlikte gelen sevgilisi Yiğit Kirazcı da ikilinin o anlarını cep telefonuyla çekti. Bu detay, Gossippasta Instagram hesabına takipçileri tarafından belirtilince akıllara Zeynep Bastık ile Edis'in dans görüntüleri geldi. 

O GÖRÜNTÜLERİ TEKRAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zeynep Bastık ile Edis'in dans görüntüleri geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündeme gelmiş ve uzun süre konuşulmuştu. O günkü görüntüleri çektiği ifade edilen Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış da tepkilere kayıtsız kalmamıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu görüntüler üzerine topa giren Tolga Akış, Instagram hesabından 'Çıkarın beni bu mentiondan' yorumunda bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin