Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden Instagram hesabını sildi

Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden Instagram hesabını sildi

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını sildi. Bieber'ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı.

Justin Bieber, yeni sevgilisi Sofia Richie'ye yönelik hayran baskısından bunalınca çareyi Instagram hesabını tamamen silmekte buldu.

Kanadalı popstar, yeni sevgilisi Sofia Richie'yle fotoğraflarını paylaşınca hayranları fotoğraf altına olumsuz yorumlar yazmaya başladı. Fanların yorumları yüzünden bunalan Bieber, hesabını yoruma kapatmak yerine hayranlarına 'Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız' dedi. 

 

 

Bu sözün üstüne Bieber'ın yıllarca aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez yorum yazdı: 'Eğer "nefretle" başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.'
 

'BENİ DİKKAT ÇEKMEK İÇİN KULLANDIN'

Justin Bieber ve Selena Gomez, 2012 
Bieber'ın buna yorumu ağır oldu:  

'Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle...'  İkinci yorum da hemen ardından yine Justin'den geldi:'Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! 'Belieber'ları seviyorum.'
Gomez bunun üzerine 'Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle' yazdı.

 

'SEN DE BENİ ALDATMIŞTIN!' 

 

Bieber da bunun üzerine 'Ben aldattım... Oh, seni ve Zayn'ı unuttum!' yazarak Gomez'in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik'le aldattığınıiddia etti. 

Bu arada, Justin Beieber, yeni kız arkadaşının zorlaması yüzünden birkaç ay önceki sevgilisi Hailey Baldwin'le sosyal medya takipleşmesini bırakmış, Hailey bunun üzerine 'Beni bu karmaşaya sokmayın' yazarak görüş bildirmişti.

Tüm bu karmaşa sonunda Justin Bieber Instagram hesabını tamamen sildi. 

 

 
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 16/08/2016 12:51:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin