Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden İnstagram hesabını kapattı

Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden İnstagram hesabını kapattı

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını kapattı.

16.08.2016 15:24

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını kapattı.

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını kapattı. Bieber'ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı.

ÇAREYİ HESABINI KAPATMAKTA BULDU
Justin Bieber, yeni sevgilisi Sofia Richie'ye yönelik hayran baskısından bunalınca çareyi Instagram hesabını kapatmakta buldu. Kanadalı popstar, yeni sevgilisi Sofia Richie'yle fotoğraflarını paylaşınca hayranları fotoğraf altına olumsuz yorumlar yazmaya başladı. Fanların yorumları yüzünden bunalan Bieber, hesabını yoruma kapatmak yerine hayranlarına 'Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız' dedi.Bu sözün üstüne Bieber'ın yıllarca aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez yorum yazdı: 'Eğer "nefretle" başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.'
'BENİ DİKKAT ÇEKMEK İÇİN KULLANDIN'
Bieber'ın buna yorumu ağır oldu: 'Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle...'İkinci yorum da hemen ardından yine Justin'den geldi: 'Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! 'Belieber'ları seviyorum.'
Gomez bunun üzerine 'Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle' yazdı.

'SEN DE BENİ ALDATMIŞTIN!'
Bieber da bunun üzerine 'Ben aldattım... Oh, seni ve Zayn'ı unuttum!' yazarak Gomez'in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik'le aldattığını iddia etti. Bu arada, Justin Beieber, yeni kız arkadaşının zorlaması yüzünden birkaç ay önceki sevgilisi Hailey Baldwin'le sosyal medya takipleşmesini bırakmış, Hailey bunun üzerine 'Beni bu karmaşaya sokmayın' yazarak görüş bildirmişti.

Yorumlar | 0
üye profil