Justin Bieber ruhsal çöküntü yaşıyor: "Benim için dua edin"

Justin Bieber ruhsal çöküntü yaşıyor: 'Benim için dua edin'
Yayınlanma Tarihi: 14.03.2019 09:28 | Değiştirme Tarihi: 14.03.2019 11:50

Çocuk yaşta yaşadığı şöhretle birlikte dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber ruhsal çöküntü yaşamaya başladı. Gösteri dünyasında örneklerine çok rastlanan bir "erken şöhret çabuk tüketti" dramı daha yaşanıyor.

Daha çocuk yaşta şöhrete ulaşan, dünyanın dört bir yanında milyonlarca gençten oluşan bir hayran kitlesi edinen, dudak uçuklatan bir servet kazanan Justin Bieber, kelimenin tam anlamıyla bir ruhsal çöküş yaşıyor.

25 yıllık hayatına "kariyer basamaklarını koşarak tırmanmak" da dahil bir büyük aşk, sayısız küçük kaçamak ve bir de evlilik sığdıran, birçok mesleki başarı elde eden ama bir o kadar da skandalınkahramanı olan Bieber, önceki gün terapi seansından çıkarken görüntülendi.

Yaklaşık bir aydır depresyon tedavisi gören Bieber, New York'ta terapistinin muayenehanesinden çıkarken etrafını yine bir fotoğrafçı ordusu sardı.

Yüzünü sivilcelerin kapladığı görülen Bieber, aracına kadar bile zorlukla yürümesine neden olan bu fotoğrafçı ordusunu görünce yüzü şekilden şekile girdi. 

Bir ara çaresizlik içinde yüzünü ellerinin arasına alıp ağlayacakmış gibi bir ifade takındı. Genç şarkıcı, daha sonra Instagram hesabından yaptığı açıklamada hayranlarına "Benim için dua edin" diye seslendi.

Justin Bieber bu paylaşımında " Çok mücadele ettiğini, kendisini tuhaf hissettiğini belirtti." Bieber daha önce de benzer durumlar yaşadığını not düşüp iyileşeceğine dair umutlu olduğunun altını çizdi. Bieber "Tanrı güvenilirdir. Dualarınız gerçekten işe yarayacak" diye yazdı.