Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Justin Bieber, pantolonunu indirip poz verdi!

Justin Bieber, pantolonunu indirip poz verdi!

Justin Bieber tatil için gittiği Meksika'da da bir skandalın kahramanı oldu

08.01.2016 18:08

Bugüne kadar; büyükannesine bir gece yarısı kapı önünde çırılçıplak gitar çalmak, genelevden çıkarken yakalanmak, kendisine sevgi gösterisinde bulunan hayranlarına tükürmek gibi "vukuatlara" imza atan Justin Bieber tatil için gittiği Meksika'da da bir skandalın kahramanı oldu. 21 yaşındaki Bieber, ziyaret ettiği tarihi harabelerden kovuldu. Olay anında Bieber'ın sarhoş olduğu ileri sürüldü.Kız arkadaşı Hailey Baldwin ile birlikte Meksikatatiline çıkan Bieber,  önceki gün öğleden sonra Tulum'daki Mayalar'dan kalma antik kenti ziyaret etmeye karar verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Korumaları ve Baldwin ile birlikte kalıntıları gezen Bieber, iddialara göre pantolonunu sıyırarak objektife poz vermek istedi. Bununla da yetinmeyip bölgedeki tarihi kalıntılardan birine tırmanmaya başladı. Bir yandan da kendisine engel olmaya çalışan güvenlik görevlilerine bağırdı.Bunun üzerine de bulunduğu arkeolojik bölgeden kovuldu.Ulusal Antropoloji ve Tarih Estitüsü yöneticisi Adriana Velazquez, yerel bir haber ajansına yaptığı açıklamada Bieber'ın korumalarının tarihi bölgedeki güvenlik görevlileriyle tartıştığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Velazquez bunun üzerine güvenlik görevlilerinin de çareyi polisi aramakta bulduğunu belirtti.Yucatan Yarımadası'ndaki Tulum, Meksika'nın en çok ziyaret edilen turistik bölgelerinden biri. Antik Maya kenti Tulum'daki kalıntılar her yıl yüzbinlence arkeoloji ve tarih meraklasını bölgeye çekiyor. 

Yorumlar | 0
üye profil