Jude Law günah çıkardı: ‘Korkunç şeyler yaptım’

Jude Law günah çıkardı: ‘Korkunç şeyler yaptım’

43 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz aktör Jude Law, yeni dizisi ‘The Young Pope’ öncesindeki açıklamalarıyla günah çıkarttı.

‘İnsanları incittiğim için çok pişmanım. Korkunç şeyler yaptım. Benim yüzümden çekilmiş acıları düşündükçe kalbim ağrıdı. Pişmanlık çok ilginç bir duygu… Sanırım, artık bazı dersleri aldım. Bu bir bakıma iyi de oldu çünkü ne kadar rezil ve ahmak olduğumu anladım, bunun sonuçlarını da ödemem gerektiğini öğrendim.’
Bu sözler, 43 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz aktör Jude Law'a ait. Law’ın hayatı boyunca ilk kez pişmanlık hissini yaşaması ilginç, zira şu sıralar psikiyatr Philippa Coan’la birlikte olan ünlü aktörün geçmişi oldukça çalkantılı.

SEVGİLİSİ HAMİLE KALDI MI KAÇIYOR 
Jude Law, birlikte olduğu kadınlara asla sadık kalmıyor. Üstelik onları en zor durumda kaldıkları anda terk ediyor. 

Cat Cavelli
Örneğin; geçtiğimiz sene birlikte olduğu 24 yaşındaki İrlandalı şarkıcı Cat Cavelli’den bir kızı olan Law, bebek daha doğmadan Cavelli’yi terk etti.

Samantha Burke
Jude Law benzer şekilde 2009 yılında da aynı şeyi yapmıştı. ‘Sherlock Holmes’s setinde tanıştığı ABD’li model Samantha Burke’le bir ilişkiye yelken açtı. Burke hamile kaldı ve Law onu da daha bebek doğmadan terk etti. Ve Burke’den olan kızını beş aylık olana kadar hiç görmedi.

Jude Law ve Sadie Frost üç yıl evli kaldı.  

Jude Law ve Sienna Miller, Alfie'de.
Jude Law 1997 yılında aktris Sadie Frost’la evlenmişti. 2003 yılında boşanan çiftin 3 çocukları oldu. O yıl, Alfie’nin setinde tanıştığı aktris Sienna Miller’la aşk yaşamaya başlayan ve 2004 yılında nişanlanan Law’ın ilişkisi, Miller’ı çocuklarının dadısıyla aldattığı için bitti ve düğün iptal edildi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 11:19:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin