Jordana Brewster yeni sevgilisiyle görüntülendi

13 yıllık eşi Andrew Form'a boşanma davası açan oyuncu Jordana Brewster, iş insanı Mason Morfit ile yeni bir aşka yelken açtı. İkili, geçtiğimiz gün Santa Monica plajında görüntülendi

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 18:06
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 18:06
Jordana Brewster yeni sevgilisiyle görüntülendi

Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) adlı film ile ünlenen oyuncu Jordana Brewster yeni bir aşka yelken açtı. 13 yıllık eşi Andrew Form'a boşanma davası açan Brewster, yeni sevgilisi iş insanı Mason Morfit ile Santa Monica plajında objektiflere takıldı.


Birlikte denize ele ele giren ikili, daha sonra birbirlerine romantik öpücükler kondurdu.  Morfit, bir ara fotoğraf çekerken Brewster da arkasından el sallayıp poz verdi. Bir ara kumlara uzanan Brewster, güneşin keyfini çıkarırken görüldü.

Oyuncu, birkaç hafta önce 13 yıldır evli olduğu Andrew Form ile uzun zamandır aralarında geçimsizlik yaşadığı iddiaları ile eşine boşanma davası açmıştı.  Ayrılmak için yasal işlemler başlatan Jordana Brewster, Form ile 2006 yılında The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning filminin setinde tanışmıştı.  Jordana Brewster ve Andrew Form'un Julian ve Rowan adında iki çocuğu bulunuyor. 

İlgili Sayfalar: Magazin