Johnny Depp, yanlış beyanda bulunduğu için mahkemeden özür diledi

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp, 'The Sun' gazetesine açılan ‘iftira’ davası kapsamında verdiği yanlış beyandan ötürü mahkemeden özür diledi. Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki iftira davası Londra'da devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 14:40
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 14:40
Johnny Depp, yanlış beyanda bulunduğu için mahkemeden özür diledi

Ünlü aktör Johhny Deep, İngiltere’de The Sun gazetesine açılan ‘iftira’ davası kapsamında Londra’daki Kraliyet Adalet Mahkemesi’nden yanlış beyanda bulunduğu için özür diledi. Eski eşi Amber Heard ile ilgili soruları daha önce yanıtlayan Deep, ‘Bütün gece içtiği’ ve Boston’dan Los Angeles’e yapılan uçuşta alkol almadan önce ‘toz’ ve ‘haplar’ kullandığını ifade eden mesajlar nedeniyle bu özrü diledi. 

NELER OLMUŞTU? 

Johnny Deep, Mayıs 2014’te Boston’dan Los Angeles’e özel jet ile yapılan uçuştan önce ve uçuş sırasında alkol aldığını itiraf etmişti. Ancak Amber Heard’a tekme attığı, onu James Franco ile ilişki kurmakla suçladığı ve ona hakaret ettiğine dair olan suçlamaları ise reddetmişti. Bu olaydan sonra oyuncu Paul Bettany olduğu belirtilen bir arkadaşına gönderdiği bazı mesajlar gösterilmiş, Depp’e gösterilen mesajlarda, Amber Heard ile birlikte uçağa binmeden önce bütün gece içtiğini söylediği ifadeler yer almıştı.