Johnny Depp ile fotoğraf çektirmenin bedeli 10 bin lira!

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den meydana gelen Hollywood Vampires grubu, 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul’da sahne alacak. Grup üyeleriyle tanışıp fotoğraf çektirmek isteyenler ise 10 bin lirayı gözden çıkarmak zorunda...

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2020 11:38
Değiştirme Tarihi: 26.02.2020 11:38
Johnny Depp ile fotoğraf çektirmenin bedeli 10 bin lira!

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, dünya turnesi kapsamında 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul’da konser verecek. İsteyenler, o gece grup üyeleriyle tanışıp 10 bin liraya fotoğraf çektirebilecek.

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Özdağ'ın haberine göre, "Johnny Depp ile rock efsaneleri Alice Cooper ve Joe Perry’yi bir araya getiren Hollywood Vampires, çıktıkları dünya turnesi kapsamında İstanbul’a da gelecek. Konser, 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul Life Park’ta yapılacak. Aktif Bank’ın sponsorluğunda, Neo Events’in organizasyonuyla düzenlenecek konserin biletleri satışta. 220 liradan başlayan bilet fiyatları, Deluxe Lounge’da 1100 liraya çıkıyor. Biletleri hızla tükenen konserin ‘VIP’ kategorisi de var. VIP biletin ücreti ise 10 bin lira. VIP bilet alarak konseri en ön sıradan izleyebileceğiniz gibi, sahne öncesi grup üyeleriyle de tanışabilirsiniz.

Yani 10 bin lira ödeyerek 72 yaşındaki Alice Cooper, 70 yaşındaki Joe Perry ve 57 yaşındaki Johnny Depp’le selfie çekip sosyal medyada hava atma şansınız var..." ifadesini kullandı.