Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Johnny Depp'e hapis yolu göründü

Johnny Depp'e hapis yolu göründü

Köpeklerini Avustralya’ya yasadışı yollardan soktuğu ortaya çıkan ünlü aktörün başı dertte.

27.05.2015 16:12

Köpeklerini Avustralya’ya yasadışı yollardan soktuğu ortaya çıkan Johnny Depp’in 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabileceği açıklandı. ABD’li aktör Johnny Depp’in başı Avustralya’yla dertte. Terrier cinsi iki köpeğini Avustralya’ya sokan ünlü aktör, ülkenin karantina kurallarını ihlal etmişti. Avustralya’da bulunana Johnny Depp’in özel uçağıyla geldiği ülkeye köpeklerini de getirdiği, köpeklerin ülkeye yasadışı yollardan sokulduğu ortaya çıkmıştı. Avustralya salgın hastalıklara karşı mücadelede oldukça sıkı kanunlara sahip olan Avustralya, ülkeye yurtdışından gelen evcil hayvanları karantinaya alıyor ve sağlık kontrolünden geçiriyor.

 Tarım Bakanı Barnaby Joyce’ın son açıklamalarının ardından köpeklerini ülkeden çıkartan Johnny Depp, yasaları ihlal ettiği gerekçesiyle 340 bin dolar (850 bin TL) para cezasına ve 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir. Film çekimi için Avustralya’da bulunan Depp’in cezasının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. ‘Karayip Korsanları’ serisinin yeni filminin çekimleri süren Depp’ten ise henüz bir açıklama yok.

 Los Angeles’a iniş yaptı

 Hapis cezası haberlerinin basına sızdığı saatlerde, Johnny Depp ve eşi Amber Heard, Avustralya’dan ayrıldı Los Angeles’a özel uçaklarıyla iniş yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil